134# Zmiana czy rozwój...?

Czy zmiana rodzi rozwój? Czy rozwój rodzi zmianę? Czym się różni zmiana od rozwoju?

Aby zobrazować nam czym jest zmiana i rozwój, Dominik Wantuch, który prowadził to spotkanie postanowił nam to pokazać na żywym organizmie, czyli na nas. Zaplanował tak agendę, aby było inna niż wszystkie i tak musieliśmy się nauczyć dawać efektywny feedback na gorąco po mowach, oraz uruchomić mózg do szybszego myślenia.


 

Diana musiała się zmierzyć z presją i w swojej pierwszej mowie opowiedziała o tym jak zmieniło się jej nastawienie jeśli chodzi o wiarę w siebie, swoje możliwości i Boga... Piękno klubu jest wtedy, kiedy możemy obserwować jak nasi członkowie wzrastają i obserwować ich rozwój. Miejmy nadzieję, że Diana jeszcze nie raz pokaże co potrafi. 
Magda w swoim CC3 opowiedziała nam o wolności. W 3 projekcie Magda miała za zadanie postawić sobie cel przemówienia i go zrealizować. W mowie Magdy prawdopodobnie chodziło o to, aby nas zaciekawić i zaintrygować jej tematem.O swoim projekcie nr 5 nie będę zbyt dużo pisał. Postawiłem sobie 2 prywatne cele, czy się udało oceńcie sami:

  • płynność mowy, żeby naturalnie przechodzić z tematu do tematu i zachować spójność
  • huśtawka emocji, aby budować stopniowo napięcie poprzez humor, podnoszenie tonu głosu i w kulminacyjnym momencie mocno zaakcentować, aby spokojnie w jednolitym tonie skończyć mowę

Spotkanie na pewno było bardzo owocne. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy ponownie.
Poniżej zamieszczam link do galerii zdjęć na facebooku.

GALERIA ZDJĘĆ - LINK

Autor: Marek Makarewicz

Napisano: 2015-07-12