Wyjątkowy wieczór TSL 8.09.2014

To był kolejny wyjątkowy wieczór. Dwie genialne mowy dnia to z pewnością najjaśniejsze punkty poniedziałkowego spotkania, które odbyło się 8 września 2014 roku. Paweł B. zasczycił nas swoim nietuzinkowym podejściem do piątego projektu, w którym pokazał swoje walory poruszania się na scenie. Jak z pewnością wiesz, mowa ciała na scenie jest jednym z kluczowym elementów skutecznego przemówienia publicznego. Paweł pokazał, że można to zrobić w bardzo unikalny sposób, który godny jest naśladowania.

Kolejnym jasnym punktem wieczoru było przemówienie Hani W. Muszę przyznać, że było to najlepsze wystąpienie, jakie miałem okazję podziwiać w ramach projektu nr 6. Przypomnijmy, że w tym projekcie chodzi przede wszystkim o modulację głosem. Przyznam szczerze, że ja mam największy problem z plastyką swojego głosu, dlatego musiałem ten projekt powtarzać. Szkoda, że nie mogłem zobaczyć tego wystąpienia wcześniej, bo wiedziałbym wtedy jak to zrobić naprawdę dobrze. Gratulacje Haniu!

Tego dnia było jeszcze sporo niespodzianek. Jedną z nich był występ Ani K. - naszej trenerki od emisji głosu. Zyskaliśmy cenną wiedzę na temat tego, jak oddychać przy przemówieniach oraz jak wytrenować nasz głos, aby był pewny i przyjazny dla słuchaczy. Kto nie był, niech żałuje ;) Zapraszam do obejrzenia krótkiego podsumowania video, które stworzyłem podczas ostatniego spotkania Toastmasters Sopot Leaders!


Autor: Arkadiusz Podlaski

Napisano: 2014-09-10