#133 - Sztafeta, czyli przekazanie pałeczki

REAKTYWACJA. Po dłuższej nieobecności wznawiamy działalność strony. Rozpoczynamy mocnym akcentem, bo postem o zmianie zarządu.

Jak byś się czuł/czuła jako sternik wielkiego statku? A jakbyś się czuł/czuła gdybyś musiał/musiała ten ster przekazać innej osobie? Dziwnie prawda? A w Toastmasters nastąpił moment, gdy ten ster został przekazany w inne ręce. I tak zarząd naszego klubu przekazał tzw. "pałeczkę", berło i krzesło królewskie oraz zakres praw i obowiązków, więc oprócz wystąpień publicznych mogliśmy się spodziewać wieczoru powitań i pożegnań.


Pożegnaliśmy poprzedni zarząd drobnymi upominkami. Każdy z nich był PODOBNO poszukiwany listem gończym, przynajmniej takie chodziły o nich słuchy.


W swojej mowie mieliśmy przyjemność zobaczyć Agnieszkę Mierosławską realizującą CC2.
Projekt został zaliczony, mowa była wygłoszona wg. założeń projektu miała jasno zarysowaną strukturę, można było dostrzec początek, rozwinięcie i zakończenie. Jakże ciekawe i nieco humorystyczne wystąpienie dało nam do myślenia czy żyjemy tu i teraz, czy tam i kiedyś.


W projekcie CC8 wystąpił Dominik Wantuch, który zaczarował nas opowieścią o swoich przygodach autostopem. Czy odważyłbyś się wyjść na autostradę, stać i czekać aż ktoś Cię podwiezie? Autora wystąpienia było na to stać, więc mógł się tym z nami podzielić.


W gorących pytaniach, które prowadził Rafał BIelak zaskoczył nas najpierw Igor w swoim dubbingu, a potem Piotr Steblik, gościnnie, prezes Toastmasters Gdynia i Bartłomiej Płochacki, prezes poprzedniej kadencji Toastmasters Sopot Leaders.


Tego wszystkiego mogliśmy doświadczać w kawiarni Rotunda Cafe i dzięki gościnności hotelu Sheraton. Warto otwierać się na nowe miejsca i zmagać z nowymi doświadczeniami.


Link do pełnej fotorelacji: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.861651723884233.1073741852.186185338097545&type=3

Autor: Marek Makarewicz

Napisano: 2015-07-11