Co wyróżnia nasz klub?

Klubów Toastmasters odnajdziesz kilkanaście w Polsce. Ciągle powstają nowe. Nasz klub wyróżnia przede wszystkim grono różnorodnych mówców, z których każdy ma swój styl. Wyjątkowa u nas jest również atmosfera, która sprzyja rozwojowi.Idea naszego klub brzmi następująco: "Wspólnie realizować systematyczny rozwój umiejętności dobrego przemawiania i umiejętności przywódczych, w atmosferze pozytywnego nastawienia na spotkaniach".

Wspólnie realizujemy systematyczny rozwój poprzez spotkania, które odbywają się co tydzień. Każdy z członków ma takie same możliwości na rozwój. Istotni są dla nas ludzie, którzy Tworzą nasz klub, a każdy z nich jest wyjątkowy. Największym wyróżnikiem jest to, że każdy z uczestników ma swój oryginalny sposób przemawiania. Wielu ludzi często naśladuje innych w tym co robi. My robimy to trochę inaczej. Wyzwalamy z ludzi ich pełen potencjał, zamiast nakazywać, że "skrzyżowane ręce i nogi to gest podwójnie zamknięty". Ważniejszy jest sam człowiek. Jego postawa, podejście i wartość którą chcę przekazać słuchaczom

Dzięki dobrej atmosferze i ludziom nasz klub jest już na statusie prospective co oznacza, że jesteśmy oficjalnym klubem oraz każdy zarejestrowany uczestnik realizuje mowy według ścieżek rozwojowych toastmasters.